Łódzka drukarnia Pixel of Art Logo

Ocena

0

Kategorie

Łódzka drukarnia Pixel of Art


Godna polecenia drukarnia z województwa łódzkiego - Pixel of Art korzystająca z nowoczesnego sprzętu drukarskiego, zaprasza do zapoznania się z ofertą. Drukarnia posiada szeroki park maszynowy, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość druku na różnych powierzchniach i produktach.

W drukarni Pixel of art można wykonać zarówno druki na gadżetach, druki na koszulkach i innych ubraniach, druki na kubkach i torbach oraz przypinkach. To doskonała oferta dla firm, które mogą nadrukować swoje logo na gadżetach, a także dla indywidualnych klientów, którzy chcą pozyskać produkt z własnym pomysłem.

Łódzka drukarnia Pixel of art posiada także swój sklep, w którym to klienci mogą internetowo dokonać zakupów przedmiotów i ubrań z nadrukami stworzonymi przez drukarnię.

Pixel of art szczególnie specjalizuje się w drukach UV Led na różnego rodzaju gadżetach, sublimacji, drukach DTG na ubraniach oraz różnego rodzaju tkaninach oraz drukach solwentowych/ lateksowych. Druki wyglądają efektownie, są bardzo odporne i wytrzymałe, nie ścierają się po krótkim czasie od użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Podobne wpisy

Baza firm - Obeg.pl Logo
Baza firm - Obeg.pl

Misją Ogólnopolskiej Bazy Ewidencji Gospodarczej - obeg.pl j...

Studiopiko.pl - projekty graficzne Logo
Studiopiko.pl - projekty graficzne

Reklama jest podstawą handlu a w tej dziedzinie wyśmienicie...

Łódzka drukarnia Pixel of Art Logo
Łódzka drukarnia Pixel of Art

Godna polecenia drukarnia z województwa łódzkiego - Pixel of...

bank głosów gloslektopra.pl Logo
bank głosów gloslektopra.pl

Oferuję użyczenie głosu lektora do reklam radiowych i telewi...

Aktualności

test

tyytryrtyrtyrty